KreuBusull

Përsëri bjonde; pas ndarjes Blero shfaqet krah vajzës misterioze (FOTO)

Që nga ndarja me ish partneren e tij Afrona Dika, kënëgëtari i njohur Blero Muharremi ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave por nuk ka treguar asgjë për jetën e tij personale.

Por nga ky postim i fundit në rrjetin e tij social duket se këngëtari ka rinisur një romacë të re dhe sërish me një vajzë bjonde.


Blero ka publikuar një foto në Instastory ku shihet nën shoqërinë e një vajze misterioze. E vetmja gjë që ai ka preferuar të zbulojë rreth saj është ngjyra e flokëve dhe foton e ka shoqëruar me një zemër ngjyrë vjollcë.

Tags:

Home

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF