KreuStil Jetese

Pique flet për ndarjen dhe thumbon Shakirën: Prindërit duhet të mbrojnë fëmijët e tyre!

Pique flet për ndarjen dhe thumbon Shakirën: Prindërit duhet

Edhe nëse ai nuk donte të diskutonte shumë për ndarjen e tij, Gerard Pique iu përgjigj pyetjes nëse ka dëgjuar këngën e Shakirës ‘Bzrp Music Sessions, Vol. 53’. Këngëtarja kolumbiane publikoi këngën e lartpërmendur disa kohë më parë në bashkëpunim me Bzrp dhe hiti i tyre përfshinte disa kunja për ish-qendërmbrojtësin e Barcelonës, pas ndarjes së çiftit vitin e kaluar.

“Po, padyshim e kam dëgjuar”, tha Pique gjatë një interviste me RAC1. “Nuk dua të flas për këtë, nuk mendoj se duhet të flas për të”. Pas një heshtjeje të gjatë dhe të vështirë, Pique theksoi se gjithçka që dëshiron është që fëmijët e tij të jenë të lumtur. “Ne kemi një përgjegjësi, ne që jemi prindër duhet të mbrojmë fëmijët tanë. Secili merr vendimet e veta. Nuk kam dëshirë të flas më, dua që fëmijët e mi të jenë mirë”.

Raportet pohuan se Shakira nuk e priti mirë faktin që djali i tyre, Milan, u shfaq në Kings League. Pique shpjegoi vendimin e tij për të lejuar fëmijën e tij nëntë vjeçar të marrë pjesë në ngjarjen Twitch. “Unë kam patur gjithmonë një marrëdhënie të ngushtë me fëmijët e mi. Ai më kërkoi të paraqitej në Kings League, mezi po e priste. Asgjë nuk më bën më të lumtur se sa ta bëj djalin tim të lumtur. Do ta bëja sërish nga e para..”

Shakira dhe Pique u ndanë vitin e kaluar, duke bërë një deklaratë për të konfirmuar ndarjen e tyre në qershor të vitit 2022, pas disa javësh që ndarja e tyre po aludohej. Menjëherë pasi u njoftua ndarja, pati zëra të tjerë që tregonin se futbollisti po dilte me një grua të quajtur Clara Chia. Kujtojmë që Shakira nuk ka hezituar që të ‘godasë’ si Pique, ashtu edhe Clara Chia në hitet e saj të fundit.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF