KreuStil Jetese

Të pathënat e jetës së Noor Alfallah (e dashura dhe nëna e djalit të Al Pacinos)!

Të pathënat e jetës së Noor Alfallah (e dashura dhe

Në moshën 83-vjeçare, Al Pacino pret të bëhet baba për herë të katërt me të dashurën e tij 53 vjet më të re Noor Alfallah. Partnerja e aktorit është shtatzënë në muajin e tetë. Al Pacino dhe Noor Alfallah thuhet se filluan të takoheshin gjatë pandemisë.

“Mosha nuk duket të jetë një problem, edhe pse ai është më i vjetër se babai i saj”, thanë burime për mediat që konfirmuan romancën e tyre.

Në prill 2022, çifti u pa në Felix Trattoria, një restorant në Venice, Kaliforni, me rastin e një ekspozite. Ata shoqëroheshin veçanërisht nga aktori Jason Momoa, i cili më pas postoi disa foto në rrjetin e tij social në Instagram.

E lindur në vitin 1994, Noor Alfallah vjen nga një familje e pasur dhe njihet për lidhjet e saj me burra shumë më të mëdhenj se ajo. Më parë, Noor Alfallaha ishte në një lidhje me Mick Jagger, atëherë respektivisht 22 dhe 74 vjeç. Ata u takuan përmes Brett Ratner, një regjisor dhe producent amerikan i filmit.

Gruaja e re ishte gjithashtu në lidhje me investitorin miliarder Nicolas Berggruen, 60 vjeç, dhe u pa në Los Angeles me Clint Eastëood, 91 vjeç, i cili, sipas deklaratave të tij, ishte thjesht një mik i ngushtë.

Tags:

Home bordo

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF