KreuStil Jetese

Ivanka Trump me pushime në Sarandë

Ivanka Trump me pushime në Sarandë

Pas Tiffany, edhe vajza tjetër e ish-Presidentit amerikan Donald Trump, ka zgjedhur Sarandën për pushimet verore.

Disa foto që po qarkullojnë në rrjetet sociale tregojnë Ivanka Trump në ambientet e hotel ‘Demi’ në Sarandë, e veshur me një fustan të gjatë blu ndërsa ndërsa në dorë mban një kapele kafe.

Ka qenë Ildiko Varga një mikeshë dhe mbështetëse e Donald Trump që ka shpërdarë fotot.

Ajo shkruan se rastisi me Ivankën në të njëjtin hotel në Sarandë. Ildiko është gjithashtu themeluese e fondacionit për gratë për Trump dhe ka marrë pjesë vazhdimisht në fushatat e tij.

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF