KreuStil Jetese

Aktori Genc Fuga pëson goditje në tru, familja bën apel për ndihmë për të përballuar ndërhyrjen kirurgjikale

Aktori Genc Fuga pëson goditje në tru, familja bën apel për

Aktori i mirënjohur Genc Fuga ka pësuar një goditje në tru dhe i është nënshtruar ndërhyrjes kirurgjikale në një spital privat.

Lajmin e ka bërë me dije bashkëshortja Eni Fuga përmes një postimi në rrjete sociale, ku kërkon ndihmën e kolegëve por dhe të gjithë atyre që munden të solidarizohen për të përballuar këtë shifër për operacionin.

“Nuk qenka e lehtë por në këto momente e kam domosdoshmëri.

Genci po kalon një periudhe të vështirë. Ka pësuar një goditje në tru dhe në këto momente po kryen ndërhyrje në spitalin…. Do i lutesha të  gjithë punonjësve të Rtsh nëse munden dhe kush mundet të ofrojë një kontribut prej 200 lekë të rinj për të patur mundësinë të kem shumën 19 mije euro të operacionit.

Ndjese dhe konsiderete….” shkruan Enerjeta Fuga.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF