KreuStil Jetese

Jennifer Lopez merr në palestër çantën e saj 200 mijë dollarëshe, Hermès Himalayan Birkin!

Jennifer Lopez merr në palestër çantën e saj 200 mijë

Jennifer Lopez sapo na prezantoi me një trend të ri pasi shkoi në një palestër në Hamptons, duke kombinuar veshjen e saj sportive me një çantë të rrallë Hermès Himalayan Birkin.

Këngëtarja “I’m Real”, 54 vjeçe, kishte veshur një kostum sportiv dhe një palë atlete të bardha ndërsa po shkonte për të bërë stërvitje, duke bashkuar pamjen e saj atletike me një çantë të nivelit të lartë.

Stili Himalayan është një nga çantat e dorës më të lakmuara (dhe të shtrenjta) në botë, me versionet e çantës së krokodilit të Nilit të J.Lo që shiten gjerësisht për 200,000 dollarë e lart në tregun e rishitjes, sipas Sotheby’s.

Së bashku me çantën e saj të kushtueshme, këngëtarja e “Let’s Get Loud” mbante gjithashtu një nga ‘gotat‘ e saj të dashur, teksa mbante edhe një shishe uji nën krah.

Aktorja e “Marry Me” për herë të parë mbajti Birkin-in e shumëkërkuar në vitin 2019 ndërsa ishte fejuar me Alex Rodriguez dhe, në stilin e vërtetë të divës, që atëherë e ka marrë atë në palestër në disa raste.

Tags:

Home bordo

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF