KreuStil Jetese

U tha se është ndarë; Blero publikon foto me partneren!

U tha se është ndarë; Blero publikon foto me partneren!

Këngëtari Blero Muharremi gjithmonë ka tërhequr vëmendjen e publikut dhe mediave sociale për lidhjet e tij romantike. E teksa ai nisi një lidhje të re romantike pak kohë pasi konfirmoi ndarjen nga Afrona, nuk vonoi shumë dhe u përfol për një krizë mes tij dhe të dashurisë së re.

Shkak për këto aludime u bënë disa postime që ai vetë bëri në rrjetet sociale, të cilat së fundmi ai ka zgjedhur t’i hedhi poshtë, duke publikuar një foto pranë partneres.

Në foto ata shihen se ndodhen në avion, dhe këngëtari ka zbuluar se ky është udhëtimi i tyre i parë. Blero ka zgjedhur të mos publikojë portretin e partneres, duke zbuluar vetëm flokwt e saj bionde.

Nga mediat sociale deri tani është zbuluar se partnerja e tij jeton në Gjermani, nga ku Blero shpeshherë bënte postime.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF