KreuStil Jetese

Pas shtrimit në spital, Madonna ndihet me fat që është gjallë!

Pas shtrimit në spital, Madonna ndihet me fat që është

Ylli i popit Madonna u shtrua në spital pasi pësoi një infeksion bakterial pak javë më parë. Pas daljes nga spitali, ajo ka vazhduar qëndrimin në shtëpi në mënyrë që gjendja e saj shëndetësore të rikuperohej plotësisht.

Së fundmi me anë të një postimi në Instagram, Madonna teksa ka publikuar disa foto me dy nga gjashtë fëmijët e saj, duke dhënë një mesazh për të gjithë ndjekësit. Ylli i popit ndihet me fat që është gjallë dhe që ka pranë njerëzit e dashur.

“Dashuria nga familja dhe miqtë është ilaçi më i mirë. Një muaj jashtë spitalit dhe mund të reflektoj. Si nënë, ju mund të fokusoheni vërtet pas nevojave të fëmijëve tuaj, por që kur u sëmura fëmijët e mi u shfaqën vërtet për mua. Unë pashë një anë të tyre që nuk e kisha parë kurrë më parë. Ajo bëri të gjithë ndryshimin.

Po kështu edhe dashuria dhe mbështetja nga miqtë e mi. Nëse zmadhoni këtë foto që po mbaj, do të shihni një Polaroid të marrë nga Andy Warhol nga Keith Haring i veshur me një xhaketë me fytyrën e Michael Jackson të pikturuar në të.

Një trekëndësh i përsosur i shkëlqimit. Artist që preku kaq shumë jetë, përfshirë edhe timen. Unë qava kur hapa këtë dhuratë sepse kuptova sa me fat jam që jam gjallë. Dhe sa me fat jam që i kam njohur këta njerëz dhe kaq shumë të tjerë që gjithashtu janë zhdukur.

Faleminderit @guyoseary për këtë dhuratë! Dhe faleminderit të gjithë engjëjve të mi që më mbrojtën dhe më lanë të qëndroj për të përfunduar punën time!”, ka shkruar ajo.

A post shared by Madonna (@madonna)

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF