KreuStil Jetese

“Shqipëria e bukur”, vajza e Donald Trump publikon pamje nga pushimet në jug

“Shqipëria e bukur”, vajza e Donald Trump publikon pamje nga

Ivanka Trump, vajza e ish-Presidentit të SHBA, Donald Trump këtë verë zgjodhi Shqipërinë për të pushuar.

Ivanka ka thënë dy fjalë për vendin tonë në Instagram-in e saj. Në postimin e saj ajo shkruan: Shqipëria e bukur.

Trump përshkoi me jaht të gjithë vijën bregdetare shqiptare. Madje ajo ishte dhe te Muzeu Kombëtar i Përgjimeve “Shtëpia me Gjethe” në Tiranë.

Ajo pushoi për disa ditë në Shqipëri, këtë herë destinacioni i saj ishte jugu i vendit, por nuk u mjaftua me kaq. Ajo me një helikopter, nga ajri vizitoi vende që nuk mundi t’i shihte dot nga toka.

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF