KreuStil Jetese

55-vjeçari që vrau gruan në Maliq, gjendet i vetëvrarë

55-vjeçari që vrau gruan në Maliq, gjendet i

Pasi vrau bashkëshorten, Gjergji Mullalli është vetëvrarë. Pas krimit makabër, 55-vjeçari ishte fshehur në një shtëpi të braktisur në të njëjtin fshat ku ndodhi vrasja, Zëmblak. 

Sipas informacioneve të policisë, çifti ishte në proces divorci dhe gruaja ishte e pajisur me urdhër mbrojtje.

Mullalli vrau gruan mbrëmjen e djeshme (29 korrik) në Maliq dhe e hodhi në një gropë septike.

Më pas ka vendosur të vritej me të njëjtën armë zjarri që ekzekutoi dhe gruan e tij, me të cilën së bashku kishin 3 fëmijë.

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF