KreuStil Jetese

Çmendte vajzat me pamjen e tij, por si duket sot Ranviri i Bidaait!

Çmendte vajzat me pamjen e tij, por si duket sot Ranviri i Bidaait!

Telenovela indiane “Bidaai” u kthye në njërën në njërin prej serialeve më të shikuar dhe më të famshem në Shqipëri. Mes shumë personazheve të saj, të cilët janë ngulitur tashmë në memorien e publikut këtu, ishte dhe vëllai bukurosh i Alekut, Ranviri, që bëri kushedi sa vajza të dashuroheshin pas imazhit të tij.

Roli i Ranvirit e bëri aktorin Kinshuk Mahajan të njohur në disa vende të botës ku “Bidaai” u transmetua. Por si duke ai tani?

Sot Ranviri është 33 vjeç dhe jeta e tij ka ndryshuar tërësisht. Ai është martuar dhe është baba i dy fëmijëve binjakë.

Megjithatë, vazhdon të mbetet një mashkull tejet joshës; në fakt duket koha për të ka ndaluar e aktori ka mbetur po aq i pashëm sa më parë!

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF