KreuStil Jetese

Arbana feston ditëlindjen e vajzës, publikon fotot e rralla familjare!

Arbana feston ditëlindjen e vajzës, publikon fotot e rralla familjare!

Vajza e Arbana Osmanit mbushi një vjec dhe moderatorja e kremtoi vec të tjerash këtë moment kaq të vecantë për të, edhe me publikimin e disa fotove të rralla familjare. Ato tregojnë ambientin e një kishe së bashku me partnerin Eduart Grishaj dhe me fëmijët e saj.

Në caption, Arbana përcjell urimin e vecantë për të bijën, një ëngjëll sic thotë, që erdhi në jetën e saj si surpriza më e madhe për të.

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

“Celebrating the Angel that came into my life like the Biggest Surprise EVER:) I’m so blessed to be your mom, and ëill forever cherish you. ( duke festuar Engjëllin që erdhi në jetën timë si surpriza më e madhe ndonjëherë. Jam e bekuar që jam nëna jote, do të të duam përgjithmonë). Të duam shumë Zoi, shumë shumë fare”- shprehet Arbana.

Moderatorja u bë nënë për herë të tretë 1 shtatorin e një viti më parë, dhe pas dy djemve, mbërriti vajza, që sic thoshte dhe vete, e kishte ëndërruar shumë.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF