KreuStil Jetese

“S’është gjithmonë e lehtë, por ti je personi im”, Chiara Ferragni dhe Fedez festojnë 5-vjetorin e martesës!

“S’është gjithmonë e lehtë, por ti je personi

Ishte viti 2018 kur Chiara Ferragni dhe Fedez u betuan për dashuri të përjetshme. Më 1 shtator pesë vite më parë, influencerja dhe reperi u martuan në Noto të Siçilisë, në një ceremoni përrallash ku morën pjesë miq dhe të afërm.

Ferragnez janë zyrtarisht, familja më sociale në Itali. Dhe, për të festuar përvjetorin, Chiara Ferragni ndau një përmbledhje të imazheve nga festa në mbrëmjen para dasmës në Instagram.

“31 gusht 2018, Noto. Pesë vjet më parë, ne festuam dashurinë tonë të rrethuar nga miqtë dhe familjarët tanë në një darkë emocionale një natë para dasmës sonë”. Në këtë mënyrë Chiara Ferragni kujtoi përvjetorin e pestë të martesës me Fedez në rrjetet sociale.

A post shared by Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni)

Në një tjetër postim, Chiara shkroi, “1 shtator 2018 – 1 shtator 2023: 5 vjet të martuar dhe 7 vjet së bashku ? Nuk është gjithmonë e lehtë, në fakt shpesh është e vështirë (si të gjitha gjërat më të rëndësishme në jetë), por ti je personi im dhe jam shumë i lumtur që të kam pranë ♾️”.

A post shared by Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni)

Pas një historie dashurie me Riccardo Pozzoli, ylli i rrjeteve sociale u lidh romantikisht me këngëtarin në vitin 2016. Historia e tyre është vazhdimisht në qendër të vëmendjes në Instagram, ku ata ndajnë vazhdimisht momente të jetës familjare dhe profesionale.

Nga dashuria e tyre lindën dy fëmijë: Leone, në vitin 2018 dhe Vittoria në 2021. Shumë të dashuruar, bashkëpunëtorë, të lidhur ngushtë, të dy nuk humbasin asnjë rast për të përsëritur dashurinë e tyre dhe për ta ndarë atë me ndjekësit, veçanërisht në raste të veçanta.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF