KreuStil Jetese

Selena Gomez zbulon kërkesat që ka për një mashkull!

Selena Gomez zbulon kërkesat që ka për një mashkull!

Që nga ndërprerja e marrëdhënies me Justin Bieber, Selena Gomez është fokusuar vetëm në karrierën e saj. Megjithatë, ajo dëshiron të gjejë dikë në të ardhmen me të cilin do të ndajë jetën e saj.

Në një intervistë të sinqertë, ajo rrëfeu problemet që kanë burrat për të kuptuar kriteret e saj. Aktualisht artistja është single dhe sapo ka publikuar “Single Soon”, hitin e saj më të fundit.

Në këngë këngëtarja flet për këto kërkesa dhe për këtë është pyetur edhe në intervistën e dhënë së fundmi.

“Mendoj se kam disa kritere cilësore dhe se jetoj në një botë tani ku burrat shpesh i ngatërrojnë këto kritere, me të qenit të vështirë për t’u kënaqur”, shpjegoi këngëtarja.

Selena Gomez tregon se e vetmja gjë që kërkon nga një mashkull është që ai të jetë “cool”. “Jo i lezetshëm në kuptimin që njerëzit mendojnë se je i lezetshëm. Thjesht duhet të jetë i mirë, të më bëjë  të qesh dhe gjithashtu të jesh i mirë me familjen time dhe njerëzit rreth teje.

“Të gjithë e kalojnë fazën ‘Oh, do të ishte mirë të kishim dikë”, dhe unë mund ta kuptoj këtë, por tani thjesht po shijoj si jam dhe dua të jem e lumtur me veten time, në mënyrë që sa herë që ai person të vijë në jetën time, unë thjesht mos të jem ky person i pasigurt që kam qenë normalisht”.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF