KreuStil Jetese

Victoria shfaqet “ 30 vjet më e re” në ditëlindjen e djalit të saj, Romeo!  

Victoria shfaqet “ 30 vjet më e re” në ditëlindjen e

Në krah të djalit të saj Romeos që mbushi 21 vjec, dhe e festoi ditëlindjen me familjen dhe të dashurën Mia Regan, Victoria Beckham, 48 vjecare, nuk dukej më e madhe në moshë se i biri. Ndjekësve u ka rënë në sy ndryshimi i madh në pamjen e stilistes, e cila duket e rinuar me të paktën 3 dekada, sic thonë disa prej tyre.  

Në festë mungoi djali i madh i Beckham-ve, 24 vjecari Brooklun i cili jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës me të shoqen, Nicola. “Mbrëmje ditelindje kjo e sotmja për Romeo Beckham, të duam të gjithë kaq shumë”, ka shkruar Victoria në krah të imazheve të postuara në Instagram.  

Ajo dukej e jashtëzakonshme me një jelek të zi, ndërsa i kishte lënë flokët të lëshuar në mënyrë natyrale.  Romeo është duke bërë edhe vetë emër në industrinë e modës, e së fundi pozoi për koleksionin e ri të atleteve të PUMA-s.  

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF