KreuStil Jetese

Amber Heard fotografohet me paterica në Madrid

Amber Heard fotografohet me paterica në Madrid

Një Amber Heard optimiste u pa duke u kthyer në shtëpinë e saj të re në Madrid duke përdorur paterica.

Në fotot e marra ekskluzivisht nga Page Six, aktorja mund të shihet duke buzëqeshur dhe duke ndërvepruar me familjarët lokalë ndërsa ishte jashtë me motrën e saj, Whitney Henriquez, e cila po shtynte vajzën e fjetur të Heard, Oonagh 2-vjeçare, në një karrocë fëmijësh.

Ylli i “Aquaman”, 37, u tha fotove kërkuese se ajo kishte lënduar ijën e saj gjatë stërvitjes për Maratonën vjetore të Nju Jorkut, e cila do të zhvillohet në fillim të nëntorit.

Pavarësisht dëmtimit të saj, i cili e ka detyruar bukuroshen bionde të bëjë një pushim nga programi i saj i vrullshëm i vrapimit, ajo ishte në humor të mirë.

Ajo shprehu se sa e emocionuar është që ka ripërsëritur rolin e saj të Meras në “Aquaman and the Lost Kingdom”, i cili do të dalë në kinema në dhjetor.

Dëgjohej gjithashtu se prokurorët australianë hoqën kohët e fundit një çështje të mundshme penale kundër saj mbi akuzat se ajo gënjeu se si dy qentë e saj të përkëdhelur u kontrabanduan në vend në vitin 2015.

Për daljen e pasdites, ish-gruaja e keqtrajtuar e Johnny Depp kishte veshur një fustan të zi të zhveshur në bel, sandale të bardha me fjongo Chloe, gjerdan me shtresa, një palë vathë të shumtë në rrathë dhe një orë Apple të artë.

Flokët e saj ishin stiluar në një bisht të çrregullt dhe ajo kishte grim pak.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF