KreuStil Jetese

Ed Sheeran i rikthehet aktrimit me një transformim të pabesueshëm

Ed Sheeran i rikthehet aktrimit me një transformim të pabesueshëm

Ed Sheeran do të bëjë një paraqitje surprizë në filmin e ri komedi Sumotherhood.

Këngëtari, 32 vjeçar, u pa në trailerin e filmit të ri të reperit dhe regjisorit Adam Deacon, me përmbledhjen që e përshkruan filmin si “një parodi të zhanrit urban në Mbretërinë e Bashkuar”.

Ed do të luajë si një i droguar i pastrehë në film dhe mund të dëgjohet duke thënë në klip: ‘Oi oi çfarë thua’

Është e paqartë se në çfarë mase do të shfaqet Ed në filmin e ri, por do të jetë një rast i rrallë ku ai luan një personazh dhe jo veten në ekran.

Në fillim të këtij viti, një burim i tha rubrikës Bizarre të gazetës The Sun: ‘Ed luan këtë djalë që nuk ka shtëpi dhe duket si një i varur nga droga. Është xhiruar pak kohë më parë, por puna për filmin pothuajse ka përfunduar dhe shpresohet që të dalë këtë vit.

Kastigu e bën atë një intrigues dhe në veçanti, të gjithë duan ta shohin Edin. Ai nuk ka një rol masiv në film dhe megjithëse fansat do ta njohin menjëherë, ata kurrë nuk e kanë parë të duket kështu.’

Jeremy Corbyn gjithashtu është konfirmuar se do t’i bashkohet kastit të Sumotherhood, i cili u filmua në Londër vitin e kaluar.

Në paraqitjen e tij të shkurtër në trailer, politikani, 74 vjeç, thotë thjesht ‘lejo, shpërdorues’.

Nuk është e qartë nëse ai luan veten apo një personazh imagjinar, por garderoba e tij duket e pandryshuar nga ditët e tij si lider laburist.

Jennifer Saunders dhe Denise Van Outen gjithashtu do të shfaqen në film.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF