KreuCelebrity

Cher 77 vjeç zbulon sekretin: Çfarë bëj unë për t’u dukur e re!

Cher 77 vjeç zbulon sekretin: Çfarë bëj unë

Këngëtarja italiane Cher e cila është 77 vjeç zbuloi sekretet se si ruan pamjen e saj rinore gjatë një paraqitjeje në ‘Good Morning Britain’ mëngjesin e kësaj të hëne. Cher, 77 zbulon se mbajtja e flokëve të saj të gjata është çelësi i pamjes së saj rinore.

Cher e cila pranoi se ‘nuk mund ta besonte se do të mbushte 80 vjeç’, ka treguar se çfarë do të bëjë gjithmonë ajo për t’u dukur e re.

Duke folur me prezantuesit Susanna Reid dhe Ed Balls, të cilët e pyetën se si qëndronte kaq e re dhe rrezatuese, Cher tha se nuk do t’i shkurtonte kurrë flokët e saj dhe nuk do të ndalonte së veshuri xhinse. Sipas artistes italiane flokët e gjata nuk të tregojnë asnjëherë të vjetër.

Sekreti i rinisë së Cher erdhi si ‘shuplakë’ për prezantuesen 52 vjeçare Susanna, e cila në puntatën e parë të programit për kërë sezon u shfaq me një model flokësh më të shkurtër.

Megjithatë, Cher shpjegoi: ‘Më kujtohet kur shoqja ime Paulette dhe unë po flisnim se kur do të prisnim flokët dhe do të ndalonim veshur xhinse. Epo ajo ditë duket se s’do të vijë. Megjithatë genet në familjet time janë të mrekullueshme’

Revista Bordo
No. 43

SHKARKO VERSIONIN PDF