KreuCelebrity

Miranda Kerr, nënë për herë të katërt!

Miranda Kerr, nënë për herë të katërt!

Supermodelja Miranda Kerr ka njoftuar se është shtatzënë me fëmijën e saj të katërt.

Duke ndarë lajmin me ndjekësit e saj në Snapchat të premten, bukuroshja australiane zbuloi se ishte në pritje të fëmijës së saj të tretë, një djalë tjetër, me bashkëshortin Evan Spiegel, ndërkohë që ka edhe një djalë nga martesa me Orlando Bloom.

Duke postuar një seri imazhesh të ëmbla, të cilat shfaqnin qartë barkun e saj në rritje të foshnjës, 40-vjeçarja shkroi: ‘Shumë e emocionuar të njoftoj fëmijën nr 4’.

Mami në pritje dukej rrezatuese me një bluzë të bardhë, të cilën e kishte kombinuari me xhinse.

Miranda dhe themeluesi i Snapchat Evan Spiegel kanë dy djem: Hart, pesë vjeç dhe Myles, tre vjecc. Ajo gjithashtu ndan djalin Flynn, 12 vjeç me ish-bashkëshortin Orlando Bloom.

Lajmi i lumtur vjen pasi Miranda dhe Evan lanë të kuptohet më parë për planet për të zgjeruar familjen e tyre gjatë një interviste të përbashkët me Vogue Australia.

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF