KreuCelebrity

E çoi lidhjen në një tjetër stad; Blero prezanton të dashurën e re me të bijën Tarën!

E çoi lidhjen në një tjetër stad; Blero prezanton të

Këngëtari nga Kosova, Blerim Muharremi po shijon prej muajsh një romancë me një vajzë identitetin e së cilës ka vendosur të mos e bëjë publike.

Gjithçka dihet rreth kësaj historie dashurie se dyshja jetojnë dashurinë në distancë pasi partnerja e Bleros jeton në Gjermani.

Duket se kjo lidhja ka marrë një formë të konsoliduar pasi këngëtari e ka prezantuar të dashurën e tij të re me vajzën e tij Tara.

Artisti postoi një foto në të cilën ai ndodhej në ashensor me dy vajzat e tij preferuara, por duke u kujdesur për t’ja mbuluar portretin të dashurës së tij.

Vitin e kaluar Blero dhe ish-bashkëshortja e tij Afrona Dika njoftuan se i dhanë fund martesës, për arsye që asnjëri prej tyre nuk i bëri të ditura në mënyrë të drejtpërdrejtë.

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF