KreuCelebrity

Mori fund: Joe Jonas dhe Sophie Turner po divorcohen!

Mori fund: Joe Jonas dhe Sophie Turner po divorcohen!

Ata dukeshin si një ndër çiftet më të dashuruar të Hollywood, martesa e tyre mesa duket zgjati vetëm katër vite.

Mediat e huaja shkruajnë se këngëtari Joe Jonas dhe aktorja Sophie Turner kanë nisur procedurat e divorcit katër vite pasi lidhën kurorë nëpërmjet dy ceremonive njëra në Las Vegas dhe tjetra në Francë në vitin 2019.

Përfaqësuesit ligjor të Jonas dhe Turner kanë refuzuar të japing detaje apo të bë bëjnë deklarata publike rreth ndarjes së çiftit ndaj deri tani nuk dihet asnjë shkak që ka çuar ish-të dashuruarit të marrin këtë hap.

Joe dhe Sophie u takuan për herë të parë në vitin 2016 ku nisën një romancë e cila e cila u finalizua me martesë në vitin 2019.

Çifti ka dy fëmijë, 3 vjeç dhe 1 vjeç.

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF