KreuCelebrity

Edhe pse i divorcuar, Joe Jonas nuk e heq unazën e martesës nga dora!

Edhe pse i divorcuar, Joe Jonas nuk e heq unazën e martesës nga dora!

Joe Jonas nuk e ka hequr unazën e martesës nga dora edhe pse ka nisur procedurat e divorcit nga bashkëshortja Sophie Turner.

Në një fotografi të postuar në rrjetin social instagram në të cilën ndodhej me dy vëllezërit e tij të tjerë, Kevin dhe Nick ajo që tërhoqi vëmendjen e ndjekësve ishte rrethi i martesës në dorën e majtë të Joe.

Duke lënë pas dramat e martesës 3 vëllezërit dukeshin të qetë nën shoqërinë e njëri tjetrit.

Mediat e huaja shkruajnë se këngëtari Joe Jonas dhe aktorja Sophie Turner kanë nisur procedurat e divorcit katër vite pasi lidhën kurorë nëpërmjet dy ceremonive njëra në Las Vegas dhe tjetra në Francë në vitin 2019.

Përfaqësuesit ligjor të Jonas dhe Turner kanë refuzuar të japing detaje apo të bë bëjnë deklarata publike rreth ndarjes së çiftit ndaj deri tani nuk dihet asnjë shkak që ka çuar ish-të dashuruarit të marrin këtë hap.

Joe dhe Sophie u takuan për herë të parë në vitin 2016 ku nisën një romancë e cila e cila u finalizua me martesë në vitin 2019. Çifti ka dy fëmijë, 3 vjeç dhe 1 vjeç.

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF