KreuCelebrity

Kylie Jenner del publikisht për herë të parë me të dashurin e ri!

Kylie Jenner del publikisht për herë të parë me të

Kylie Jenner dhe Timothée Chalamet e bënë publike romancën e tyre të hënën, teksa u fotografuan së bashku për herë të parë në koncertin e Beyonce-s në Los Anxhelos.

Ylli i reality-show 25 vjeç, dhe aktori i ‘Call Me By Your Name’, 27 vjeç, u panë duke folur dhe flirtuar në stadiumin SoFi në Ingleëood në një video të shpërndarë në mediat sociale, në turneun LA Renaissance të Beyonce.

A post shared by BORDO DIGITAL (@bordomagazine)

Ndërsa manjatja linjës kozmetike bisedonte me të dashurin e saj të përfolur, ai u pa duke pirë një cigare.

Dyshja dukej se po kalonin një kohë të mrekullueshme, me Kylie duke qeshur dhe duke e kthyer kokën pas diçkaje që aktori tha në një moment.

Kylie kishte veshur një fustan corset pa mëngë dhe i kishte kapur flokët e saj me një model elegant. Ndërkohë, aktori hollivudian kishte një pamje tërësisht të zezë të përbërë nga një hoodie me kapuç dhe një kapele bejsbolli e zezë.

Koncerti i Beyonce, i cili u zhvillua në ditëlindjen e 42-të të këngëtares tërhoqi një numër yjesh të A listës botërore, duke përfshirë Adele, Justin Bieber dhe Hailey Bieber, Zendaya dhe Tom Holland, si dhe Kim Kardashian.

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF