KreuCelebrity

Ekskluzive: Arjan Konomi flet për rikthimin në ekran dhe arsyen e largimit nga ‘Përputhen’.

Ekskluzive: Arjan Konomi flet për rikthimin në ekran dhe arsyen e

Sezonin e kaluar Arjan Konomi u largua papritur nga programi ‘Përputhen’ pas disa sezonesh radhazi si opinionist.

Edhe pse deri më tani Konomi zgjodhi të mos japi deklarata publike për të zbuluar arsyen në marrjen e atij vendimi, gazetari i njohur u tregua shumë i gatshëm që në një intervistë ekskluzive për Revisat Bordo të rrëfejë ndër të tjera edhe arsyen e largimit nga ‘Përputhen’ si dhe të shfaqi hapur dëshirën për t’u rikthyer sërish në ekran.

Pjesë nga intervista:

Jemi në nisje të sezonit të ri televiziv. Pse u larguat nga ‘Përputhen’ dhe a do ta shohim në ekran Arjan Konomin?

Pse jo, unë kam shumë dëshirë! Nëse do kem oferta që do t’i konsideroja do të ishte kënaqësi të isha sërish në ekran.

Me ‘Përputhen’ ruaj kujtime të bukura dhe uroj të ketë gjithmonë susksesin që ka patur, por është një cikël i mbyllur dhe kishte ardhur momenti t’i jepja fund.  

Intervistë e botuar në numrin e muajit Shtator të Revista Bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF