KreuCelebrity

Regjisori i famshëm xhiroi vajzën e tij në film në skena seksi dhe tha se nuk ishte aspak e çuditshme!

Regjisori i famshëm xhiroi vajzën e tij në film në skena

Babë e bijë po bashkëpunojnë në filmin më të fundit ‘Wildcat’ e duket se regjisori Ethan Hawke dhe e bija Maya që luan rolin kryesor në film nuk kanë hasur asnjë vështirësi në sheshxhirim, edhe kur i është dashur të xhirojnë skena me përmbajtje erotike.

Drejtuar nga Ethan 52 vjeç, filmi biografik në të cilin luan Maya, 25 vjeç, tregon historinë e romancieres së ndjerë amerikane Flannery O’Connor, ndërsa ajo përpiqet të botojë romanin e saj të parë.

O’Connor vdiq në moshën 39-vjeçare në vitin 1964 nga lupusi, një sëmundje që shfaqet kur sistemi imunitar i trupit tuaj sulmon indet dhe organet tuaja.

Ajo nuk ka një interes dashurie për filmin; megjithatë, disa nga personazhet nga tregimet e saj të shkurtra të portretizuara nga Maya përfshihen në skena seksi.

“Ne ishim shumë të kënaqur. Nuk mund të më interesonte më pak dhe nuk më është dukur aspak e çuditshme,” tha Ethan teksa u pyet nëse ishte e vështirë të xhironte vajzën e tij në skena seksi më  bashkëpunëtorët e saj Rafael Casal dhe Licorice Pizza, Cooper Hoffman.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF