KreuStil Jetese

“Është diagnostikuar me tumor”, Roza Lati tregon arsyen e prerjes së flokëve!

“Është diagnostikuar me tumor”, Roza Lati tregon arsyen e

Moderatorja Roza Lati hoqi dorë nga flokët e saj të gjatë të preferuar, dhe këtë e tregoi vetë përmes disa fotove të ndara në profilin e vet në Instagram.

“Si ju dukem me modelin e ri të flokëve? Pres opinione ‘arsyeja e këtij ndryshimi”… dhe…”, thoshte në postim.

A post shared by Roza Lati (@roza_lati)

Pas kësaj, vendosi t`ia shpjegojë vetë ndjekësve arsyen e këtij vendimi. Roza tha se e hodhi këtë hap pasi qeni i saj Sasha është diagnostikuar me tumor.

A post shared by Roza Lati (@roza_lati)

“Arsyeja pse preva flokët: Sasha është diagnostikuar me tumor. Tumor në kockë të legenit. Sasha ime është 8 vjeç. Nuk është plakë akoma… Bashkëjetesa ime, familja ime që kur jetoj vetëm prej 8 viteve, janë këta të dy… S’është bërë viti që futa në dhe… Pëtin e vogël… 21 dhjetor 2022”, ka shkruar Roza në postimin e saj në “Instagram”, shoqëruar me foto të ndryshme të kafshëve të saj shtëpiake.

Moderatorja eshte thuajse e pandashme nga dy qente e saj, te cilet duket i adhuron.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF