KreuCelebrity

Paskemi dasmë! E thotë vetë Dafina Zeqiri: Është zyrtare..

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri dhe Kreshnik Gjergji pak ditë më parë kanë konfirmuar romancën e tyre me anë të një postimi në rrjetet e tyre sociale Instagram. Ata zgjodhën të ndajnë një video, ku shiheshin duke shkëmbyer një puthje romantike teksa ishin duke darkuar me miqtë e tyre.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by BORDO DIGITAL (@bordomagazine)

Mesa duket kjo lidhje po shkon aq mirë sa çifti ka marrë vendimin e rëndësishëm. Ata vitin tjetër do të shkojnë drejt altarit dhe lajmin e bukur e ka dhënë vetë këngëtarja në rrjetin e saj social Instagram.

Dafina ka dërguar një mesazh në kanalin e saj në Instagram ku bisedon me fansat. “Është zyrtare… Do të martohem në 2024”, shkruan ajo.

Paskemi dasmë! E thotë vetë Dafina Zeqiri: Është

Ndërkohë ka ndarë edhe një video në InstaStory, teksa bën gëzuar me një mikeshë, shkruan “Gëzuar për nuset e reja 2024”.

Paskemi dasmë! E thotë vetë Dafina Zeqiri: Është

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF