KreuStil Jetese

Douglas e Catherine Zeta-Jones, kur dashuria s’njeh moshë

Çifti i famshëm Douglas e Catherine Zeta-Jones duket se po shijojnë copëza lumturie! Të buzëqeshur pranë njëri tjetrit dhe plot dashuri që rrezaton në fytyrat e tyre, ata kanë kaluar pushimet në Aspen pas 15 vjet martesë. “Pushime Pranverore”, ka shkruar 71 vjeçari Douglas në profilin e tij në “Facebook”. Ndërsa, aktorja Catherine Zeta Jones ka publikuar në ‘instagramin’ e saj një fotografi nga pushimet e tyre. Martesa e Douglas dhe Jones, duket se është forcuar edhe më shumë pas ndarjes që çifti pati në vitin 2013.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF