KreuStil Jetese

Liberta feston ditëlindjen, dalin fotot nga festa gjigande në Prishtinë

Gazetarja e mirënjohur nga Kosova, Liberta Spahiu ka festuar këtë fillimvit edhe ditëlindjen e saj.

Drejtuesja e “Prive” me një karrierë të gjatë në ekran dhe shumë aktive edhe në rrjetet sociale ka organizuar një festë madhëshotre në Prishtinë ku ka ftuar miqtë e saj të ngushtë.

Vetë Liberta ka publikuar foto nga festa ku duhet thënë se dallohet që është bërë shumë qejf.

 

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF