KreuStil Jetese

Zbulohet identiteti, ja kush është brunia që i ka rrëmbyer zemrën Arbër Çepanit

Arbër Çepani, fituesi i Big Brother Albania 1 ka nisur një lidhje të re dashurie. Vetë biznesmeni konfirmoi romancën, ndonëse nuk zbuloi identitetin dhe detaje mbi vajzën që i ka rrëmbyer zemrën.

Ka qenë emisioni “Thumb On” ai që ka zbuluar edhe identitetin e vajzës brune, me të cilën është në një lidhje biznesmeni.

Brunia bukuroshe quhet Evi dhe sipas burimeve të emisionit është e angazhuar në fushën e turizmit dhe sipërmarrjes. Arbëri dhe Evi jo vetëm të dashuruar por kanë bashkëpunuar edhe si ortakë në biznes.

Në fakt por të shohësh profilet e dyshes në rrjetet sociale, shihet se ata kanë shumë foto së bashku, ndonëse në shumicën prej tyre janë në shoqërinë e miqëve të përbashkët.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF