Ende pa u mbyllur procedurat e divorcit, Rudina Dembacaj bën publike lidhjen me ish deputetin!

Lajmi i ndarjes së Rudina Dembacajt nga bashkëshorti bëri bujë, e po kaq shumë u përfol dhe lidhja e saj në të njëjtën kohë me ish deputetin Mark Frroku. Moderatorja e pohoi së fundi publikisht se të gjitha këto fjalë, kanë qenë të vërteta. Ajo postoi një foto në Instagram ku e prezanton Frrokun si partnerin e vet jo vetëm në biznes.

“E di që e donit të gjithë, por e kam për vete, ekskluziven. Për të gjithë ju dashamirës dhe jo, e dua si partner në jetë dhe në biznes.” Rudina e konfirmoi ndarjen nga bashkëshorti në 13 nëntor, dhe procedurat e divorcit ende vazhdojnë.

Frroku ishte për katër muaj në burg në 2018-tën për ndërtim pa leje dhe fshehje pasurie, e po në atë vit, atij i vdiq e shoqja si pasojë e një sëmundjeje të rëndë në moshën 35-vjeçare,duke lënë pas dy fëmijë të vegjël.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article