KreuCelebrity

Vajza çmenduni; Maluma vjen në Tiranë më 14 Mars!

Pra vajzat që ‘lënë kokën’ pas këngëtarit kolumbian do ta kenë atë shumë shpejt në Tiranë.

 

Në vazhdën e turit botëror, Maluma do të ndalojë të performojë edhe në kryeqytetin shqiptar më 14 Mars.

Në faqen zyrtare të 27 vjeçarit janë listuar qytetet ku ai do të performojë dhe aty është edhe Tirana  për të konfirmuar ardhjen e artistit latin në vendin tonë.

Maluma do të performojë në sheshin Nënë Tereza, ndërsa detaje rreth shitjes së biletave nuk bëhen ende me dije.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF