KreuCelebrity

Anxhela Peristeri tregon trupin në plazh pas humbjes së kileve të tepërta!

Anxhela Peristeri prej disa kohësh po i kushton shumë rëndësi fizikut të saj dhe përpjekjet kanë pasur rezultat. Anxhela ka humbur mjaft peshë dhe së fundi ka postuar në Instagram një foto ku shfaqet në plaz me bikini me forma për t`u pasur zili!

Komplimentet nuk kanë munguar, por ndërkohë kishte dhe nga ata ndjekës që e përgëzonin për vullnetin e saj. Anxhela ishte ndjeshëm mbipeshë disa kohë më parë, dhe dukej sikur ajo gjendje nuk e shqetësonte, megjithatë, ndoshta dicka ndodhi që e nxiti të kujdesej më shumë trupi.

Sic ka thënë disa kohë më parë, ajo ka hequr brumrat nga dieta e saj ushqimore dhe bën shumë palestër.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF