KreuCelebrity

Në përvjetorin e martesës Gaz Paja bëhet më romantik se kurrë; Të lutem vazhdo…

 

Fiks një vit më parë aktori Gaz Paja celebroi historinë e dashurisë me të zgjedhurën e tij, bukuroshen Ira.

Teksa 12 muajt e parë si burrë dhe grua u treguan me shumë se bujar për çiftin, pasi u bekuan me bebushin Dard, aktori i Portokalli ka bërë një urim publik këtë përvjetor të parë të martesës për bashkëshorten e tij.

“Më gëzove kur të njoha.  Më gëzove kur the Po. Më gëzove kur sole Dard. Të lutem vazhdo të më gëzosh dhe unë do të kujdesem për ty”; ka shkruar Gazi përbri një foto të dyshes të veshur nuse dhe dhëndër.

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF