KreuCelebrity

A do të jetë pjesë e “Portokallisë” sezonin tjetër? Përgjigjet Fjoralba!

Fjoralba Ponari është një nga vajzat më të bukura të ekranit, dhe padyshim një nga më të dashurat e teleshikuesve.

Këtë sezon ajo u bë pjesë e spektaklit të humorit “Portokalli”, një format ndryshe për të por që ia doli të përshtatej më së miri.

Së fundi ajo ka zhvilluar një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në Instagram dhe nuk ka munguar sërish pyetja nëse sezonin tjetër ajo do të jetë pjesë e “Portokallisë”.

Fjoralba ka shuar kureshtjen e gjithë ndjekësve duke konfirmuar se do të jetë pjesë e spektaklit të humorit edhe sezonin tjetër.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF