KreuCelebrity

Pas dëshmisë tronditëse, Britney Spears kërkon falje që i ka gënjyer fansat!

Britney Spears, pas dëshmisë që dha para gjykatës ku tregoi të vërtetat e jetës së saj, ka kërkuar falje në rrjetin e saj social Instagram për “shtirjen” që ka bërë gjatë gjithë kohës sikur ka qenë mirë dhe e lumtur.

“Unë thjesht dua t’ju them ju një sekret të vogël…Unë besoj se si njerëz të gjithë e duam jetën përrallore dhe mënyra si e kam postuar unë, jeta ime duket shumë e mahnitshme … Unë mendoj se kjo është ajo për të cilën të gjithë përpiqemi. Kjo ishte një nga tiparet më të mira të nënës sime … pa marrë parasysh sa e keqe ishte një ditë për mua, ajo gjithmonë pretendonte sikur gjithçka ishte në rregull. Po e sjell këtë në vëmendjen e popujve sepse nuk dua që njerëzit të mendojnë se jeta ime është perfekte sepse nuk ishte aspak… padyshim që tani e dini që ajo nuk është. Unë kërkoj falje që jam shtirur sikur kam qenë mirë dy vitet e fundit.”, ka shkruar ajo.

Ylli i popit shpjegoi se ajo bëri sikur ishte mirë për shkak të krenarisë së saj dhe se ajo ishte në siklet për të ndarë atë që i kishte ndodhur.

 

 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF