Mos vallë Soni Malaj sapo konfirmoi se është ndarë nga Klevi?!

Soni Malaj është një nga këngëtaret më të dashura të showbizit shqiptar. Ajo gjithmonë ka tërhequr vëmendjen e publikut jo vetëm më muzikën, por edhe me jeta e saj private.

Soni prej vitesh ka qenë në një lidhje me Klevin, i cili për shumë kohë e shoqëronte këngëtaren gjithandej dhe dukej se dashuria e tyre do të triumfonte. Por mesa duket më pas gjërat mes tyre nuk kanë shkuar dhe aq mirë, ndaj shpesh ka patur zëra se lidhja e tyre ka përfunduar.

Këngëtarja nuk ka reaguar ndaj këtyre aludimeve, por së fundmi me anë të një video të publikuar në TikTok duket se u ka dhënë përgjigje. Ajo ka realizuar trendin “a je beqare” pyetje se cilës i është përgjigjur me “po”.

Kujtojmë se Soni teksa ishte e ftuar të “Rudina” disa kohë më parë u shmang pyetjeve lidhur me Klevin dhe refuzoi të përgjigjej.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article