KreuBusull

Nicola Peltz pranon se ajo dhe Brooklyn Beckham janë xhelozë!

Nicola Peltz ka rrëfyer së fundmi xhelozinë e saj ndaj admiruesve të padëshiruar të burrit të saj, Brooklyn Beckham.

“Unë mendoj se ne të dy ndihemi më të sigurt në marrëdhënien tonë”, tha ajo në një intervistë të dhënë për “The Times” së fundmi.


Teksa u pyet nëse Brooklyn bëhet xheloz, ajo u përgjigj, “Patjetër. 
Ne të dy jemi”, duke pranuar se ai i duket ‘seksi’ kur është mbrojtës ndaj saj.

Kujtojmë që aktorja, 27 vjeçe, u martua me djalin e madh të David dhe Victoria Beckham, 23 vjeç, në një martesë prej 3.5 milionë dollarësh në kompleksin e babait të saj miliarder Nelson në Palm Beach, Florida në prill.

Tags:

Home

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF