16.5 C
Tirana
E mërkurë, 31 Maj, 2023
spot_imgspot_img

Të gjithë sytë te Irina Shayk; supermodelja shkon në Festivalin e Kanës vetëm me të brendshme!

Të gjithë sytë ishin te Irina Shayk në Festivalin e Filmit në Kanë 2023. Teksa po merrte pjesë në eventin prestigjioz të filmit në Francë, supermodelja ruse vendosi të shkojë e veshur në mënyrën më të lirshme të mundshme, vetëm me një palë të brendshme.  

Të hënën, supermodelja 37 vjeçare, u pa duke dalë nga Hôtel Martinez e veshur me të brendshme Gucci, ndërsa kishte hedhur siper një mantel fare të hollë prej tyli, përtej së cilit dalloheshin qartazi format bombastike të Shayk. 

Si aksesorë ylli i pasarelave dhe i filmit kishtë një palë vathë prej diamanti dhe një gjerdan të madh, ndërsa për atmosferë ekstra, ajo kishte mbuluar sytë me një palë  syze dielli të errëta.

Shayk u shfaq në Festivalin e Kanës ditën e saj të parë në premierën e ‘Killers Of The Floëer Moon’ e veshur me një fustan Armani Privé Couture me nuancë vjollce, duke nxjerrë në pah elegancën e Hollivudit të vjetër.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit