KreuStil Jetese

Na la pa fjalë: Diletta Leotta, krejt ndryshe përpara operacioneve plastike!

Na la pa fjalë: Diletta Leotta, krejt ndryshe përpara operacioneve

Diletta Leotta konsiderohet një nga femrat më joshëse të shoëbizit Italian, por fjalët se moderatorja i është nënshtruar që në moshë shumë të re ndërhyrjeve plastike, janë vërtetuar qartë nga fotot e saj.

Ndryshimi është gati i paimagjinueshëm: Duket e vështirë për t`u besuar në fakt, që vajza në të majtë është pikërisht Diletta në një moshë shumë të re.

Leotta nuk e ka pranuar vetë asnjëherë hapur këtë fakt, madhje dhe i ka mohuar.

Por duke i mbështetur pohimet  e tij në foto të vjetra të saj, programi satirik “Striscia La Notizia” i Canale 5 pohonte disa kohë më parë se prezantuesja sportive me gjasë ka ndërhyrhje në buzë, hundë dhe gjoks, të bëra nga një mjek mjaft i mirë në mënyrë që të ngjante sa më natyrale.

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF