KreuStil Jetese

Tom Brady dhe Irina Shayk e kaluan natën bashkë?!

Tom Brady dhe Irina Shayk e kaluan natën bashkë?!

Tom Brady duket se ka një interes të ri dashurie dhe zonja me fat nuk është askush tjetër veçse supermodelja Irina Shayk, e cila më parë ishte e lidhur me aktorin Bradley Cooper. Dyshja u pa duke u relaksuar në L.A. gjatë fundjavës, duke nxitur thashethemet për një romancë mes tyre.

Takimi filloi të premten pasdite kur Tom Brady thuhet se mori Irinën nga hoteli luksoz Bel-Air, duke e çuar atë në rezidencën e tij. Paparacët e kapën çiftin duke hyrë në banesën e Tomit me buzëqeshje dhe për habinë e shumë njerëzve, Irina nuk u largua deri të nesërmen në mëngjes rreth orës 9:30.

Dyshja u fotografua edhe duke ndarë një moment të ëmbël në makinën e Tomit, teksa ishin ndalur në semafor. Tom u pa duke përkëdhelur me butësi faqen e Irinës dhe modelja ia ktheu me një buzëqeshje. Kimia mes tyre ishte tejet e dukshme.

Këto pamje të fundit vijnë pas javësh spekulimesh për lidhjen e mundshme të dyshes. Të dy Tom dhe Irina janë aktualisht beqarë; qendërmbrojtësi që së fundi ka finalizuar divorcin e tij nga supermodelja Gisele Bundchen, ndërkohë Irina, nga ana tjetër, disa kohë më parë u nda me aktorin Bradley Cooper.

Ndërsa as Tom dhe as Irina nuk e kanë konfirmuar zyrtarisht lidhjen e tyre, shfaqjet e tyre publike të dashurisë sugjerojnë një romancë në kulmin e vetë mes të dyve.

Fansat dhe mediat po presin me padurim ndonjë deklaratë zyrtare nga dyshja, por tani për tani duket se Tom Brady dhe Irina Shayk po kënaqen në shoqërinë e njëri-tjetrit, duke shijuar lidhjen e tyre të re.

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF