KreuStil Jetese

Baba për herë të parë; Klajdi Haruni ndan videon emocionuese me partneren!

Baba për herë të parë; Klajdi Haruni ndan videon emocionuese

Këngëtari i njohur Klajdi Haruni dhe partnerja e tij Orgesa do të bëhen prindër për herë të parë. Lajmin e ëmbël e ka dhënë Klajdi me anë të një postimi në rrjetin e tij social Instagram.

 

Përkrah një video shumë të bukur Klajdi shfaqet me partneren e tij, duke i puthur barkun e rrumbullakosur dhe duke i dhuruar mjaft dashuri njëri-tjetrit.

“Të adhuroj pafund, por sot më shumë se kurrë, formën e barkut tënd”, ka shkruar ai krah postimit, fjalë të cilat dëgjohet edhe ti këndojë gjatë videos.

A post shared by Klajdi Haruni (@klajdiharuni)

Kujtojmë që kjo është hera e parë që Klajdi na prezanton me partneren e tij. Disa muaj më parë në një intervistë këngëtari pranoi se ishte në një lidhje dashurie po nuk zbuloi detaje.

Ndërkohë që edhe në Instagram vazhdimisht ka ndarë momente me partneren, por pa zbuluar portretin e saj.  

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF