KreuStil Jetese

Edhe pse në fillim të romancës; Tom Brady nuk do ta kalojë ditëlindjen me Irina Shayk!

Edhe pse në fillim të romancës; Tom Brady nuk do ta kalojë

Tom Brady dhe Irina Shayk janë parë shpesh nën shoqërinë e njëri-tjetrit së fundmi. Megjithatë, ata nuk do të festojnë së bashku ditëlindjen e ish-futbollistit. Sipas mediave të huaja, Brady do ta kalojë ditëlindjen me fëmijët e tij dhe jo me modelen ruse.

Ai ka udhëtuar jashtë vendit dhe do të fokusohet te familja e tij gjatë gjithë kësaj kohe. “Ai do ta kalojë ditëlindjen me dashuritë e jetës së tij, fëmijët e tij”, tha një burim për Us Weekly, të cilin më pas e konfirmoi edhe “Page Six”. “Brady udhëtoi në Afrikë dhe do të festojë atje me ta”.

Romanca mes Brady dhe Shayk është ende në fazat e para, por ata po e shijojnë kohën që kalojnë me njëri-tjetrin. Ata u përfolën për një lidhje muajin e kaluar kur u fotografuan nga paparacët në Los Angeles. Në fotot ekskluzive të “Page Six” ish-futbollisti u pa duke përkëdhelur fytyrën e Shayk jashtë një hoteli.

Qendërmbrojtësi i NFL ndan Vivian dhe djalin Benjamin, 13 vjeç, me ish-gruan e tij, supermodelen Gisele Bündchen. Ai gjithashtu është bashkëprindër i djalit 15-vjeçar Jack me ish-aktoren Bridget Moynahan.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF