KreuStil Jetese

Mozzik flet për varësinë nga droga, “ishte rrugë e vështirë për mua”

Mozzik flet për varësinë nga droga, “ishte rrugë e

Mozzik flet për varësinë nga droga, “ishte rrugë e vështirë për mua”

Reperi Mozzik ka treguar për herë të parë për varësinë nga substancat narkotike. 

Përmes “instastory” ai u shpreh se u bënë 6 vite që ka hequr dorë nga droga.

Ai shpjegon se arsyeja e cila e çonte drejt konsumimit të drogës kishte të bënte me shumë faktorë, e një prej tyre ishte profesioni që ka.

Mozzik falenderon Zotin që ia doli të hiqte dorë nga kjo varësi.

“Kam 6 vite që kam hequr dorë nga droga. Kjo është gjëja më e bukur që kam bërë për veten dhe ndihem krenar. Sigurisht, ishte rrugë e vështirë për mua, isha i ri. Mjedisi, profesioni, dhe çdo gjë që lidhej me të…por ia dola, faleminderit Zot

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF