KreuStil Jetese

Elegante dhe sensuale, vajzat VIP në Itali: Në plazh me rrobanjo trupore!  

Elegante dhe sensuale, vajzat VIP në Itali: Në plazh me rrobanjo

Rrobananjot me trup kanë pushtuar zemrat e femravë VIP në Itali. Nga Ilary Blasi tek Alessia Markuzzi ata janë shfaqur elegante me kostumet e tyre, dhe jo më pak sensuale nga sa mund të mendohej.  

Preferencat kryesore kanë qenë për ngjyrën e bardhë, por nuk mungon dhe e zeza klasike apo printet e ndryshme plot fantazi. Loja me format sic është e cara e thellë në pjesën e dekoltesë, është ajo që i bën më pikante dhe intriguese.  

Shumë janë pëlqyer këtë verë edhe kostume të tilla plot fantazi shumëngjyrëshe, nga roza e fortë tek portokallia, ndërsa preferencat përfshijnë edhe motivet floreale.  

Fokusi vendoset këtë radhë tek dekolteja, sidomos ajo e thellë që e nxjerr edhe më shumë në pah duke u mbyllur në fund me një unazë, e duke ekspozuar goxha lëkurë por pa e kaluar masën.

  

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF