KreuStil Jetese

Shqetësimet rriten për Britney Spears mes divorcit me Sam Asghari!

Shqetësimet rriten për Britney Spears mes divorcit me Sam Asghari!

Britney Spears mund të duket se po e jeton mirë jetën e saj në Instagram, duke postuar video argëtuese dhe duke shfaqur fizikun e saj më se në formë, por prapa skenave jeta e saj personale është në një rrëmujë.

Pas divorcit nga Sam Asghari, Britney Spears e ka gjetur veten të izoluar pasi marrëdhënia e saj me familjen e saj biologjike mendohet të jetë inekzistente.

Pasojat e vazhdueshme nga konservatori shumë i diskutuar që përfshin këngëtaren dhe babain e saj ka parë që marrëdhëniet të tensionohen përtej një niveli të arsyeshëm, dhe si e tillë Britney Spears po detyrohet ta kalojë divorcin e saj kryesisht e vetme.

“Takimi i saj me nënën e saj shkoi mirë, por ka ende shumë pakënaqësira, kështu që nuk ato janë pajtuar plotësisht”, tha një burim i brendshëm për “Page Six”.

“Britney Spears nuk është në marrëdhënie të mira me familjen e saj. Ajo është ende shumë e zemëruar me motrën e saj, ajo ndihet e izoluar, veçanërisht tani pa Sam”, shtoi më tej burimi.

Edhe pse martesa tani ka përfunduar, është e rëndësishme të theksohet se Jamie Lynn Spears nuk ishte e pranishme në dasmën e motrës së saj më të madhe. Mbetet e paqartë nëse ajo ishte e ftuar apo jo, megjithatë as ajo dhe as pjesa tjetër e familjes së Britneyt nuk morën pjesë në atë ceremoni.

Pjesë e dasmës ishin rreth 50 të ftuarve të famshëm, ku përfshiheshin Selena Gomez dhe Paris Hilton.

Britney Spears tani duhet të përballet për divorcin me Asghari, i cili thuhet se po përpiqet të rinegociojë marrëveshjen e tyre paramartesore, duke kërcënuar se do të bëjë publike informacione të turpshme për këngëtaren.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF