KreuStil Jetese

Vajza bën 9 vjeçe; Christina Aguilera ndan performancën e veçantë me të në skenë!

Vajza bën 9 vjeçe; Christina Aguilera ndan performancën e

Christina Aguilera ka festuar ditëlindjen e nëntë të vajzës së saj, teksa ka ndarë një postim me ndjekësit e saj në Instagram të mërkurën.

Këngëtarja e shumë hiteve muzikore ka publikuar disa fotot të vajzës së saj teksa i është bashkuar asaj në skenë në një prej koncerteve. Ajo ka publikuar gjithashtu një video që shihet duke përqafuar Summer, ndërsa janë të shoqëruara nga balerinat.

Performuesja, e cila ka mbërritur në Israel përpara performancës së planifikuar, gjithashtu ka shkruar një mesazh emocionues për ditëlindjen e vajzës, “Sot e gjeta veten duke reflektuar se sa shpejt ikën koha”.

Teksa më tej vijon, “Këto 9 vite kanë qenë të mbushura me dashuri të pakufishme, përqafime të ngrohta, net të gjata pa gjumë, aventura dhe së fundmi, gëzimin më të madh për të qenë përkrah meje në skenë”.

Këngëtarja e “Genie In A Bottle” vazhdoi të shprehte publikisht se sa mirënjohëse ishte që kishte Summer në jetën e saj.

“Çdo ditë, falënderoj universin që më dha privilegjin të jem nëna jote, një rol që qëndron si arritja ime përfundimtare. Duke qenë dëshmitare e gruas së re të mrekullueshme në të cilën po evoluoni, më mbush me krenari të pamasë”, shkroi ajo.

Aguilera e mbylli mesazhin e saj të dashur duke shkruar: “Mami të do shumë!”.

A post shared by Christina Aguilera (@xtina)

Këngëtarja ndan Summer me të partnerin e saj prej gati një dekade, Mattheë Rutler.  Çifti i lumtur fillimisht u takuan ndërsa punonin në filmin “Burlesque” të vitit 2010, në të cilin këngëtarja luajti.

Këngëtarja më parë ka qenë e martuar me Jordan Bratman nga viti 2005 deri në vitin 2011. Ata janë prindër të një djali të quajtur Max, 15 vjeç, në 2008.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF