KreuStil Jetese

Fifi mbetet “pa punë”? Klubet nuk e ftojnë!

Fifi mbetet “pa punë”? Klubet nuk e ftojnë!

Filloreta Raçi, apo Fifi sic njihet ndryshe, rrefeu se po perballet me disa veshtiresi ne kete periudhe pasi jo te gjitha klubet e natës në Kosovë dhe në Shqipëri janë treguar dashamirëse me të.

Përmes një postimi në Instagram, kengetarja ka treguar se klubet nuk e kanë ftuar pasi çmimi që ajo kërkonte ishte i lartë, ndërkohë që ftojnë artistë të huaj.

Reagimi i plotë i Fifit:

“I falenderoje dhe i pershendes te githe clubet kosove dhe Shqipëri per kete behar.. (veço Orange Club Sarande që s’ju duka shtrenite e me mori prap). Isha pregatit kete vere qe te kem shume pune po mesa duket s’jam aq In ne treg dhe absolutisht Raf Camora, Luciano e keto te huait jane me mire per tregun tone.

Po ska problem… FIFI JU DO SHUME PRAP DHE DO JU VIJE SIC KA ARDH PERHERE.

Per datat e dimrit (ne qoftë se doni me marr Fifin prap se absolutisht s’me ka ngel hatri) Do merret dikush tieter me koncertet e mia jo ai me te cilin keni kontaktu deri tani. Do ju njoftoje shume shpejt.

Ama m’keni bo nder .. SE JAM TU E SHIJU
RRITJEN E DJALIT .. Mbase do kisha leke pak
ma shume po edhe pa keto mire jam. Faleminderit ZOTIT Elhamdulilah!“

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF