KreuStil Jetese

Për të mbrojtur lidhjen me Tom Brady, Irina Shayk bën veprimin “ekstrem”!

Për të mbrojtur lidhjen me Tom Brady, Irina Shayk bën veprimin

Irina Shayk dëshiron shumë që lidhja e saj me Tom Brady të funksionojë, dhe nuk po kërkon të shmanga cdo rrezik ndaj kësaj marrëdhënieje. Për katë arsye, moxelja e famshme ka vendosur të ndërpresë lidhjet me disa nga miqtë e saj për të shmangur ndonjë ngatërresë të turpshme.

Një burim na thotë se modelja ruse ka “ngushtuar rrethin e saj të brendshëm” për të parandaluar rrjedhjet e informacionit. “Ajo ka frikë se ndonjë thashetheme e çuditshme mund ta trembë Tomin,” shtuan ata.

Brady dhe Shayk u fotografuan më 24 korrik gjatë një takimi këtë fundjavë në Los Angeles dhe dukeshin mjaft mirë me njëri-tjetrin.

“Ajo me të vërtetë dëshiron që kjo të funksionojë,” thotë burimi. “Brady është balena e saj e bardhë. Ai është një djalë i mirë tërësisht amerikan.”

Pasi martesa e tij me Gisele Bündchen përfundoi, dyshja u njohën me njëri-tjetrin në dasmën luksoze të trashëgimtarit të artit miliarder Joe Nahmad dhe modeles Madison Headrick në Sardenjë në qershor. Një burim i tha Page Six në atë kohë se Shayk “po e hidhte veten” tek qendërmbrojtësi gjatë eventit ku ishin të ftuar Leonardo DiCaprio dhe Serena dhe Venus Williams.

Përfaqësuesit e Shayk e kishin mohuar se ajo po flirtonte me Brady . Por ajo arriti ta tërhiqte për cdo rast vëmendjen e tij. Shayk është mësuar të takohet me burra të profilit të lartë, duke përfshirë yllin e futbollit Cristiano Ronaldo, të cilin e takoi në xhirimet e një reklame të Armani në vitin 2010 dhe qëndroi me të deri në vitin 2015.

Ajo pati një romancë me “Silver Linings Playbook” Bradley Cooper më vonë atë vit. Dyshja kanë një vajzë bashkë, Lea de Seine.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF