KreuStil Jetese

Lindi fëmijën e katërt, Blake Lively “trondit” me formën fizike!  

Lindi fëmijën e katërt, Blake Lively “trondit” me

Blake Lively i kujtoi të gjithëve serialin Bayëatch me një rroba banjot e saj të kuqe, teksa pozonte buzë një pishine për një fushatë publicitare të kompanisë, Betty Buzz. Aktorja 35 vjecare shokoi me barkun e sheshtë  dhe tropin e tonifikuar vetëm gjashtë muaj pasi solli në jetë fëmijën e saj të katërt. 

Në qershor, Blake befasoi ndjekësit me njoftimin se marka e saj do të prodhonte edhe pije alkoolike, pavarësisht se ajo vetë nuk është konsumuese e tyre. Një valë reagimesh të forta pasuan publimin e një fotoje provokuese të saj ku tregonte përzgjedhjen e re të pijeve, me mbishkrimin: “Alkooli nuk është gjëja ime. Por, dreqin, shija është”! 

Fansat iu përgjigjën shpejt yllit të Gossip Girl, disa edhe duke ironizuar me të.  

“Nëse ti nuk pi alkool se nuk gjëja jote, atëherë si e di se cfarë shije ka kjo që promovon”, shkruante njëri prej tyre. Të tjerë e cilësuan irrituese hyrjen e Lively në tregun e pijeve alkoolike, e thanë se mesazhi i saj dukej sikur po ‘turpëronte’ konsumatorët. 

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF